Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ green fiber laser ] αγώνας 175 προϊόντα.
Πράσινη ινώδης λέιζερ 705×368×161 Θέση ψύξης με νερό Στρογγυλοτητα 90% για το συνολικό μέγεθος 705×368×161
| Solar/Photovoltaic Industry Processing: | Yes |
|---|---|
| Output Power: | up to 500W |
| Spot Roundness: | >90% |
Κεντρικό μήκος κύματος 529Nm Πράσινη ίνα λέιζερ συνεχής/διαμόρφωση λειτουργίας 100 σετ μηνιαία προμήθεια
| Supply Ability per Month: | 100 sets |
|---|---|
| Average Power: | 3000W |
| Long Term Power Stability: | -1.5% |
Συμπληκτικός 3D εκτυπωτής χύτευσης με λέιζερ πράσινης ινών Μεταλλικός 3D εκτυπωτής για καθαρό χαλκό και κράματα χαλκού
| Σχήμα: | XH-M160G |
|---|---|
| Συγκρότημα όγκου: | 160*160*200 χιλιοστά |
| Πηγή λέιζερ: | Συνεχής λέιζερ πράσινης ινώδους μονοτρόπου, μήκος κύματος 532nm, προαιρετικό με 500W, 700W |
Τυπογράφος χύτευσης λέιζερ πράσινης ινών 3D εκτυπωτής κοσμημάτων για προηγούμενο μέταλλο
| Σχήμα: | XH-M100G |
|---|---|
| Συγκρότημα όγκου: | 100*100*100mm |
| Πηγή λέιζερ: | Συνεχής λέιζερ πράσινης ινώσεως μονοτρόπου, μήκος κύματος 532nm, 500w |
705×368×161 Γενικό μέγεθος Πράσινη ινώδης λέιζερ με M2 1.3 δέσμη και ψύξη νερού
| 532nm: | 200W |
|---|---|
| Beam Quality: | M2<1.3 |
| Water Cooling: | Yes |
Απομάκρυνση μελάνης με βάση το γυαλί Πράσινη ινώδης λέιζερ με υψηλή στρογγυλοποίηση σημείων
| Wavelength: | 532nm |
|---|---|
| Material Micromachining: | Yes |
| Pulse Width: | <1.5ns |
Διάμετρος πυρήνα 200um Πράσινη ινώδης λέιζερ 100 σετ Δυνατότητα εφοδιασμού ανά μήνα Συνεχής λειτουργία / διαμόρφωση
| Polarization State: | Random |
|---|---|
| Refrigeration Mode: | Water-cooling |
| Working Voltage AVC: | 380v |
Μέγιστη κατανάλωση ισχύος 3kw Green Fiber Laser με -1,5% μακροπρόθεσμη σταθερότητα ισχύος
| Εργασιακή τάση AVC: | 380v |
|---|---|
| Διάμετρος πυρήνα: | 200um |
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 529Nm |
3kw Green Fiber Laser με -1,5% μακροπρόθεσμη σταθερότητα ισχύος 1064nm μήκος κύματος για εργοστάσιο παραγωγής
| Εργασιακή τάση AVC: | 380V |
|---|---|
| Διάμετρος πυρήνα: | 200um |
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 529Nm |
Πράσινη ινώδης λέιζερ Η τέλεια λύση για τις ανάγκες της επιχείρησής σας για το laser cutting
| Εργασιακή τάση AVC: | 380V |
|---|---|
| Διάμετρος πυρήνα: | 200um |
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 529Nm |


