Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ green fiber laser ] αγώνας 175 προϊόντα.
50L/min Πράσινη ίνα λέιζερ με κεντρικό μήκος κύματος 529Nm και διάμετρο πυρήνα 200um
| Διάμετρος πυρήνα: | 200um |
|---|---|
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 529Nm |
| Μακροπρόθεσμη σταθερότητα ισχύος: | -1,5% |
200W 532nm πράσινο ινώδες λέιζερ για υλικό μικροεπεξεργασία M2 1.3
| Product Name: | Integrated Design 200W QCW Green Fiber Laser for High Precision Processing |
|---|---|
| Glass Based Ink Removal/Marking: | Yes |
| Product Category: | Green Fiber Laser |
Ενσωματωμένο σχέδιο 200W QCW Green Fiber Laser για επεξεργασία υψηλής ακρίβειας
| Spot Roundness: | >90% |
|---|---|
| Pulse Width: | <1.5ns |
| Overall Size: | 705×368×161 |
Σταθερή απόδοση πράσινης ινώδους λέιζερς με 15dB αναλογία εξαφάνισης και ψύξη με ψύξη νερού
| Product Name: | Green Fiber Laser The Perfect Solution for Your Business s Laser Cutting Needs |
|---|---|
| Working Mode: | Continuous/modulation |
| Working Voltage AVC: | 380v |
Πράσινο λέιζερ ινών με -1,5% μακροπρόθεσμη σταθερότητα ισχύος και κεντρικό μήκος κύματος 529Nm
| Μέση δύναμη: | 3000W |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Εμπορική και βιομηχανική πηγή λέιζερ πράσινων ινών για εξαρτήματα εξοπλισμού εστιατορίων |
| Μέγεθος ντουλαπιού: | 1600*1600*1800mm |
QBH Κεφαλή εξόδου πράσινη ινώδης λέιζερ με μέση ισχύ 3000W και διάμετρο πυρήνα 200um
| Κατάσταση πόλωσης: | τυχαία |
|---|---|
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 529Nm |
| Διάμετρος πυρήνα: | 200um |
Πράσινη ίνα λέιζερ προστατευτικό γυαλί πλάτος 1,5ns παλμικό πράσινη ίνα λέιζερ
| Glass Based Ink Removal/Marking: | Yes |
|---|---|
| Water Cooling: | Yes |
| Product Name: | Integrated Design 200W QCW Green Fiber Laser for High Precision Processing |
Πύκνωμα πράσινης ινών λέιζερ υψηλή ακρίβεια και ακρίβεια για την κοπή χαρακτικής και συγκόλλησης
| Cabinet Size: | 1600*1600*1800mm |
|---|---|
| Working Mode: | Continuous/modulation |
| Product Category: | Green Fiber Laser |
100w Μονό λειτουργία Νανοδευτερόλεπτο Πυλητισμένο Πράσινο Φυτικό Λέιζερ 529Nm Υδατοψύξη Κατάσταση τυχαίας πόλωσης
| Working Mode: | Continuous/modulation |
|---|---|
| Product Category: | Green Fiber Laser |
| Cabinet Size: | 1600*1600*1800mm |
Πράσινο λέιζερ ινών με συχνότητα διαμόρφωσης 20kHz διάμετρο πυρήνα 200um και βιομηχανική αναλογία εξαφάνισης 15dB
| Product Name: | Green Fiber Laser The Perfect Solution for Your Business s Laser Cutting Needs |
|---|---|
| Central Wavelength: | 529Nm |
| Polarization State: | Random |


