Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ green fiber laser ] αγώνας 175 προϊόντα.
Πυκνωμένο πράσινο λέιζερ ινών QBH Κεφαλή εξόδου Συνεχή/διαμόρφωση 380v Πυκνωμένο πράσινο λέιζερ
| Εργασιακή τάση AVC: | 380V |
|---|---|
| Διάμετρος πυρήνα: | 200um |
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 529Nm |
3000W πράσινη ινώδης λέιζερ με -1,5% μακροπρόθεσμη σταθερότητα ισχύος 1064nm μήκος κύματος για εργοστάσιο παραγωγής
| Εργασιακή τάση AVC: | 380V |
|---|---|
| Διάμετρος πυρήνα: | 200um |
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 529Nm |
Πράσινο λέιζερ ινών με -1,5% μακροπρόθεσμη σταθερότητα ισχύος 1064nm μήκος κύματος για εργοστάσιο παραγωγής
| Εργασιακή τάση AVC: | 380V |
|---|---|
| Διάμετρος πυρήνα: | 200um |
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 529Nm |
Λέιζερ πράσινων ινών CW 450W Single mode nanosecond
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 450 W |
| Εύρος ζώνης 3dB(nm): | <1 |
35W Single Mode Green Fiber Laser Nanosecond Pulsed
| μήκος κύματος: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 35W |
| Διάμετρος παλμού: | <2,5 ns |
Ενιαία λειτουργία λέιζερ παλμικής πράσινης ίνας 45 W Nanosecond
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 45W |
| Πλάτος παλμού: | <2,5 ns |
Μήκος κύματος εξόδου 532 nm λέιζερ πράσινων ινών 55 W Single Mode
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 55W |
| Πλάτος παλμού: | <2,5 ns |
RMS 65W Single Mode Green Fiber Laser 500KHz Συχνότητα επανάληψης
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 65W |
| Πλάτος παλμού: | <2,5 ns |
Single Mode Pulsed Nanosecond Green Fiber Laser 75W 100uj Single Pulse Energy
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 75W |
| Πλάτος παλμού: | <2,5 ns |
95W Νανοδευτερόλεπτο παλμικό λέιζερ πράσινης ίνας μονής λειτουργίας 532 nm μήκος κύματος
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 95W |
| Πλάτος παλμού: | <2,5 ns |


