Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ green fiber laser ] αγώνας 175 προϊόντα.
Υψηλής ακρίβειας πράσινος 3D εκτυπωτής για την ανάπτυξη υλικών Cu 350x350x500mm
| CuCrNb Material Developing: | 30/60μm |
|---|---|
| Ta Material Developing: | 30/60μm |
| Spot Diameter: | 20-40μm |
Πιο υψηλή ενεργειακή πυκνότητα πράσινος ψηφιακός δημιουργός για εκτύπωση υλικού από κράμα αλουμινίου
| Shielding Gas: | XH Software |
|---|---|
| Spot Diameter: | 20-40μm |
| Product Category: | Green 3D Printer |
φορητό λέιζερ ινών Απομάκρυνση σκουπιδιών από εμπόδια Απομάκρυνση σκουπιδιών Μηχανή καθαρισμού και εκρηκτικών πυρομαχικών
| Δύναμη λέιζερ: | 300w |
|---|---|
| Διάστημα κύματος λέιζερ: | 1080nm |
| Αποτελεσματική απόσταση εργασίας: | 50300m |
Υλικό CuCrZr Αναπτύσσει 60/80μm Γενιά φιλικών προς το περιβάλλον εκτυπωτών με λογισμικό XH προστασίας αερίου
| CuCrNb Material Developing: | 30/60μm |
|---|---|
| Laser Source: | Independent Single-Mode Fiber Green Laser, 532nm, 500/1000W |
| Spot Diameter: | 20-40μm |
Ανθεκτικότητα στη διάβρωση Υψηλή αγωγιμότητα νερού Fern 3D κατασκευαστής για την παραγωγή
| Printing Material: | Copper, copper alloy, gold, platinum, refractory metals, aluminum alloy, titanium alloy, high temperature alloy, stainless steel, mold steel, etc. |
|---|---|
| Laser Source: | Independent Single-Mode Fiber Green Laser, 532nm, 500/1000W |
| High thermal conductivity: | Various types of heat sinks/heat exchangers, condensers; heat transfer-related components |


