Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ green fiber laser ] αγώνας 175 προϊόντα.
350W παλμικό πράσινο λέιζερ ενσωματωμένο νερό ψύξης νανοδευτερόλεπτο
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 350 W |
| Πλάτος παλμού: | <1,5 ns |
Ενσωματωμένο 450W παλμικό πράσινο λέιζερ υδρόψυξης νανοδευτερόλεπτο
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 450 W |
| Πλάτος παλμού: | <1,5 ns |
Ενσωματωμένη υδρόψυξη Nanosecond 100W Pulsed Green Laser
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 100W |
| Πλάτος παλμού: | <1,5 ns |
Water Cooling Green Pico Second Laser 50-200W
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 100W/200W/300W/500W |
| Παλμική ενέργεια: | 10-100 uj |
1280x1200mmx2000mm Πράσινος 3D εκτυπωτής για υψηλής ακρίβειας εκτύπωση χαλκού
| Wear-resistant and antibacterial: | Various types of bearings, gears, pipeline valves, etc. |
|---|---|
| High absorption rate: | Covering high-reflective & refractory materials such as copper, gold, platinum, aluminum, tantalum, tungsten, etc., with a wider range of applicable materials, greatly improved molding efficiency, and effective protection of optical devices from damage |
| Build Volume: | 160x160x200mm |
Υψηλής θερμικής αγωγιμότητας πράσινος 3D εκτυπωτής XH λογισμικό για εξαρτήματα μεταφοράς θερμότητας
| Wider process window: | Most common materials process development is simple and fast, greatly improving process development efficiency. |
|---|---|
| Spot Diameter: | 20-40μm |
| Laser Source: | Independent Single-Mode Fiber Green Laser, 532nm, 500/1000W |
30μm Πράσινος τρισδιάστατος εκτυπωτής Ag925 υλικό που αναπτύσσεται με πράσινη τεχνολογία
| CuCrZr Material Matched: | 40μm |
|---|---|
| Product Name: | High quality large size 3D printer printing size 350x350x500mm 3d printer metal machine |
| CuCrZr Material Developing: | 60/80μm |
Αντιβακτηριακός πράσινος 3D εκτυπωτής με ανθεκτικά στη διάβρωση ρουλεμάν και λογισμικό XH
| Wider process window: | Most common materials process development is simple and fast, greatly improving process development efficiency. |
|---|---|
| Wear-resistant and antibacterial: | Various types of bearings, gears, pipeline valves, etc. |
| Overall size: | 1280x1200mmx2000mm |
30μm Πλατινένιο υλικό εκτύπωσης Πράσινη συσκευή δημιουργίας 3D για την ανάπτυξη υλικών Au
| Cu Material Matched: | 30μm |
|---|---|
| Product Name: | High quality large size 3D printer printing size 350x350x500mm 3d printer metal machine |
| Product Category: | Green 3D Printer |
Πράσινος 3D εκτυπωτής μετάλλου με λέιζερ 160x160x200mm XH-M160G SLM CNC 3D εκτυπωτής μετάλλου
| Small spot: | Higher energy density, easier molding of refractory metals and other materials, excellent printing effect of detailed features (minimum about 0.1mm), The excellent surface quality of printed parts |
|---|---|
| Overall size: | 1280x1200mmx2000mm |
| Corrosion resistance: | Water, oil and gas pipeline valves, various pumps and valves, coolers, evaporators, etc. |


