Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ green fiber laser ] αγώνας 175 προϊόντα.
5KHz 150W CW Fiber Laser Single Mode Nanosecond
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 150W |
| Τάση λειτουργίας (VAC): | 220V |
250W Single Mode Nanosecond Tunable CW Laser Green Fiber Laser
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 250 W |
| Εύρος ζώνης 3dB(nm): | <1 |
2,5kw 400W CW Fiber Laser Single Mode Nanosecond
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 400W |
| Λειτουργία ψύξης: | Υδροψύξη |
Νανοδευτερόλεπτο λέιζερ συνεχών κυμάτων 550W Single Mode
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 550W |
| Συχνότητα διαμόρφωσης: | 5-20KHz |
532nm 650W Linear CW Fiber Laser Single Mode Nanosecond
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 650W |
| Συχνότητα διαμόρφωσης: | 5-20KHz |
550W 532 Nm Πράσινο CW Fiber Laser Single Mode Συνεχής Τύπος ντουλαπιού
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 532 |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 550W |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας: | 6,5 KW |
Green Single Mode CW Fiber Laser 700W Continuous Cabinet Type
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 532 |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 700W |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας: | 6,5 KW |
Green High Power CW Fiber Laser 800W Single Mode Continuous Cabinet
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 532 |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 800W |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας: | 6,5 KW |
200W QCW Fiber Laser Single Mode Nanosecond Femtosecond Green Laser
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 200w |
| Πλάτος παλμού: | <1,5 ns |
Ενσωματωμένο λέιζερ ινών QCW 400 W Single Mode Nanosecond Fiber Laser
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 400W |
| Πλάτος παλμού: | <1,5 ns |


