Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ green fiber laser ] αγώνας 175 προϊόντα.
Πράσινο νανοδευτερόλεπτο μονής λειτουργίας λέιζερ ινών συνεχούς κύματος 40 W CW
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 40W |
| Μακροπρόθεσμη σταθερότητα ισχύος (%): | <3% |
50W CW πράσινου συνεχούς κύματος ινών λέιζερ μονής λειτουργίας Νανοδευτερόλεπτο
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 532nm |
|---|---|
| Μέση δύναμη: | 50W |
| Τάση λειτουργίας (VAC): | 220V |
Νανοδευτερόλεπτο μονής λειτουργίας λέιζερ ινών υψηλής απόδοσης 60W CW
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 60W |
| Λειτουργία ψύξης: | Υδροψύξη |
Single Mode Nanosecond CW Pulsed Laser Green 200W Fiber Laser
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 200w |
| Εύρος ζώνης 3dB(nm): | <1 |
700W Nanosecond CW Fiber Laser Single Mode 5-20KHz
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 700W |
| Συχνότητα διαμόρφωσης: | 5-20KHz |
Τύπος ντουλαπιού λέιζερ Single Mode 750W Green CW Fiber
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 532 |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 750 W |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας: | 6,5 KW |
Πράσινο λέιζερ ινών QCW 100W Ενσωματωμένο λέιζερ ινών απλής λειτουργίας νανοδευτερόλεπτο
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 100W |
| Πλάτος παλμού: | <1,5 ns |
350W Πράσινο Ipg QCW Fiber Laser Ενσωματωμένο Νανοδευτερόλεπτο Μονής λειτουργίας
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 350 W |
| Πλάτος παλμού: | <1,5 ns |
532 nm Single Mode Picosecond Laser Green 60 Watt Fiber Laser
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 60W |
| Παλμική ενέργεια: | 10-100 uj |
Single Mode Picosecond Pulsed Laser Green 70W Fiber Laser
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 70W |
| Παλμική ενέργεια: | 10-100 uj |


