Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ green fiber laser ] αγώνας 175 προϊόντα.
Πράσινο λέιζερ ινών 60 Watt Nanosecond Pulse Fiber Laser
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 60W |
| Πλάτος παλμού: | <1,5 ns |
Νανοδευτερόλεπτο 600W υψηλής ισχύος CW Fiber Single Mode Nanosecond
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 600W |
| Συχνότητα διαμόρφωσης: | 5-20KHz |
Τύπος ντουλαπιού 600W CW Fiber Laser 6,5KW Single Mode Continuous Cabinet
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 532 |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 600W |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας: | 6,5 KW |
Μηχάνημα σήμανσης λέιζερ ινών συνεχούς κυμάτων 650W Μονόδρομο
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 532 |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 650W |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας: | 6,5 KW |
900W Continuous CW Fiber Marking Cabinet Single Mode
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 532 |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 900W |
| Μέγεθος ντουλαπιού: | 1300*800*1000 |
60W Single Mode Green Laser Nanosecond QCW Green Fiber Laser
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 60W |
| Πλάτος παλμού: | <1,5 ns |
10MHz 350W QCW Fiber Laser Single Mode Nanosecond PVD Fiber Laser
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 350 W |
| Πλάτος παλμού: | <1,5 ns |
400W QCW Fiber Laser Water Cooling Single Mode Nanosecond Fiber Laser
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 400W |
| Πλάτος παλμού: | <1,5 ns |
500 Watt Compact πράσινο QCW Fiber Laser Single Mode Nanosecond
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 500W |
| Πλάτος παλμού: | <1,5 ns |
Laser Nanosecond Green Pulse Fiber 532nm 30W
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 30W |
| Πλάτος παλμού: | <1,5 ns |


