Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ green fiber laser ] αγώνας 175 προϊόντα.
Single Mode Nanosecond Pulsed Laser Diode Green 50W Fiber Laser
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 50W |
| Συχνότητα επανάληψης: | 500KHz |
60W Single Mode Green Laser Nanosecond Pulsed Fiber Laser
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 60W |
| Πλάτος παλμού: | <2,5 ns |
Πράσινο παλμικό λέιζερ ινών 80W νανοδευτερόλεπτου λέιζερ απλής λειτουργίας
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 80W |
| Πλάτος παλμού: | <2,5 ns |
Μηχανή σήμανσης με λέιζερ ινών 20MHz Πράσινη Picosecond Laser 50W Single Mode
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 50W |
| Παλμική ενέργεια: | 10-100 uj |
90W Green Fiber Pico Second Single Mode Laser
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 90W |
| Παλμική ενέργεια: | 10-100 uj |
Μηχανή σήμανσης λέιζερ ινών 100W Picosecond Single Mode
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 100W |
| Παλμική ενέργεια: | 10-100 uj |
Πράσινη 120W Picosecond Fiber Laser Diode Single Mode
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 120w |
| Παλμική ενέργεια: | 10-100 uj |
160W Picosecond Fiber Laser Single Mode Green Picosecond Pulsed Laser
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 160W |
| Ποιότητα δοκού: | Μ2 |
190W Single Mode Green Picosecond Fiber Laser 532nm
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 190W |
| Ποιότητα δοκού: | Μ2 |
Green Picosecond Fiber Laser 200W Single Mode
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 200w |
| Ποιότητα δοκού: | Μ2 |


