Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ green fiber laser ] αγώνας 175 προϊόντα.
110W Picosecond Fiber Laser Diode Single Mode 532nm
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 110 W |
| Παλμική ενέργεια: | 10-100 uj |
130W Picosecond Fiber Laser Single Mode Picosecond Pulsed Laser Diode
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 130 W |
| Ποιότητα δοκού: | Μ2 |
140W Brazing Picosecond Fiber Laser Single Mode Picosecond UV Laser
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 140W |
| Ποιότητα δοκού: | Μ2 |
Αφαίρεση PVD 150W Picosecond Fiber Single Mode
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 150W |
| Ποιότητα δοκού: | Μ2 |
170W Picosecond Fiber Laser Single Mode 20MHz
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 170 W |
| Ποιότητα δοκού: | Μ2 |
180W Picosecond Fiber Laser Single Mode Laser Picosecond 532nm
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 180W |
| Ποιότητα δοκού: | Μ2 |
Single Mode Nanosecond Continuous Wave Fiber Laser CW Green 30W Fiber Laser
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 30W |
| Εύρος ζώνης 3dB(nm): | <1 |
Νανοδευτερόλεπτο 1,2 kw 80W CW Fiber Laser Single Mode
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 80W |
| Εύρος ζώνης 3dB(nm): | <1 |
Λέιζερ ινών συνεχούς κύματος 100 W Single Mode Nanosecond Fiber Laser
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 100W |
| Μακροπρόθεσμη σταθερότητα ισχύος (%): | <3% |
120W CW Fiber Laser Water Cooling Nanosecond Green 532nm Laser
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 120W |
| Λειτουργία ψύξης: | Υδροψύξη |


