Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ green fiber laser ] αγώνας 175 προϊόντα.
λέιζερ συνεχούς πράσινης ίνας 1000W (κάθετη ενσωματωμένη έκδοση)
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 532 |
|---|---|
| Μέση δύναμη: | 1000W |
| Τρόπος λειτουργίας: | Συνεχής /διαμόρφωση |
1000W λέιζερ συνεχούς πράσινης ίνας (διαχωρισμένη έκδοση)
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 532nm |
|---|---|
| Μέση δύναμη: | 1000W |
| Τρόπος εργασίας: | Συνεχής /διαμόρφωση |
3000W υψηλής ισχύος συνεχής πράσινη ινώδης λέιζερ με QBH κεφαλή εξόδου
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 532 |
|---|---|
| Μέση δύναμη: | 3000W |
| Τρόπος εργασίας: | Συνεχής /διαμόρφωση |
Λέιζερ υψηλής ισχύος με πράσινη ίνα για συγκόλληση και κοπή υλικών υψηλής αντανάκλασης
| Μέση δύναμη: | 3000W |
|---|---|
| Τρόπος λειτουργίας: | Συνεχής/διαμόρφωση |
| Κατάσταση πόλωσης: | τυχαία |
QBH Κεφαλή εξόδου Φυτικό λέιζερ για πράσινο εντός της τάσης εργασίας AVC 380v
| Μέση δύναμη: | 3000W |
|---|---|
| Τρόπος λειτουργίας: | Συνεχής/διαμόρφωση |
| Λειτουργία ψύξης: | υδρόψυξη |
Μηχανή σήμανσης λέιζερ ινών 30w παλμικής νανοδευτερόλεπτου Green Fiber Laser
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 30W |
| Πλάτος παλμού: | <2,5 ns |
80W Single Mode Laser Picosecond Green Fiber Laser 532nm
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 80W |
| Παλμική ενέργεια: | 10-100 uj |
Ενσωματωμένο σχέδιο 200W QCW Green Fiber Laser για επεξεργασία υψηλής ακρίβειας
| Διάστημα κύματος: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 200W |
| Διάμετρος παλμού: | <1,5 ns |
Ενσωματωμένο λέιζερ οπτικών ινών QCW 500 W Single Mode Nanosecond Green Fiber Laser
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 500W |
| Πλάτος παλμού: | <1,5 ns |
Laser 800W CW Fiber Single Mode Nanosecond CW Green Fiber Laser
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 800W |
| Συχνότητα διαμόρφωσης: | 5-20KHz |


