Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ green fiber laser ] αγώνας 175 προϊόντα.
Επαγγελματική συνεχής πηγή λέιζερ πράσινης ινών Τμήμα εξοπλισμού μηχανής συγκόλλησης βιομηχανικής λέιζερ κοπής
| Διάστημα κύματος: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 200W |
| Διάμετρος παλμού: | <1,5 ns |
90W 532nm λέιζερ πράσινων ινών μονής λειτουργίας Νανοδευτερόλεπτο παλμική
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 90W |
| Πλάτος παλμού: | <2,5 ns |
100W Green Fiber Laser Single Mode 2500KHz Nanosecond Pulsed
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 100W |
| Πλάτος παλμού: | <2,5 ns |
CW Green Fiber Laser 20W Single Mode Nanosecond
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 532nm |
|---|---|
| Μέση δύναμη: | 20W |
| Τρόπος λειτουργίας: | Συνεχής /διαμόρφωση |
CW Green Fiber Laser 300W Single Mode Nanosecond
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 300W |
| Μακροπρόθεσμη σταθερότητα ισχύος (%): | <3% |
Laser πράσινων ινών CW 500W Single mode nanosecond
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 500W |
| Εύρος ζώνης 3dB(nm): | 15 |
Laser 750W υψηλής ισχύος CW Laser Single Mode Nanosecond Green Fiber Laser
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 750 W |
| Συχνότητα διαμόρφωσης: | 5-20KHz |
Ενσωματωμένο λέιζερ ινών QCW 250W λέιζερ πράσινων ινών απλής λειτουργίας νανοδευτερόλεπτου
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 250 W |
| Πλάτος παλμού: | <1,5 ns |
Ενσωματωμένο λέιζερ πράσινων ινών 300 W Single Mode QCW Nanosecond
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 300W |
| Πλάτος παλμού: | <1,5 ns |
Ενσωματωμένο λέιζερ ινών QCW 450 W Single Mode Nanosecond Green Fiber Laser
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 450 W |
| Πλάτος παλμού: | <1,5 ns |


