Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ green fiber laser ] αγώνας 175 προϊόντα.
120W παλμικό πράσινο λέιζερ ενσωματωμένο νερό ψύξης πράσινο νανοδευτερόλεπτο λέιζερ
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 120w |
| Πλάτος παλμού: | <1,5 ns |
Απομακρυσμένη μηχανή καθαρισμού ηλεκτρικών γραμμών 700W
| Ονομασία προϊόντος: | Απομακρυσμένη μηχανή καθαρισμού ηλεκτρικών γραμμών 700W |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 700W |
| Πεδίο εφαρμογής: | 0~400 εκ |
Μηχανή καθαρισμού ινών λέιζερ 500W/1000W
| Δύναμη λέιζερ: | 300W |
|---|---|
| Διάστημα κύματος λέιζερ: | 1080nm |
| Αποτελεσματική απόσταση εργασίας: | 50300m |
Αφαίρεση εμποδίων λέιζερ ινών 700W Power Grid 1080nm
| Δύναμη λέιζερ: | 700W |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1080nm |
| Αποτελεσματική απόσταση εργασίας: | 0~400 εκ |
Μεγάλο όγκο διπλής έκτασης μεταλλικού 3D εκτυπωτή, μηχανή εκτύπωσης λέιζερ πράσινης ινών για καθαρό χαλκό και κράματα χαλκού
| Σχήμα: | XH-M100G |
|---|---|
| Συγκρότημα όγκου: | 100*100*100mm |
| Πηγή λέιζερ: | Συνεχής λέιζερ πράσινης ινώσεως μονοτρόπου, μήκος κύματος 532nm, 500w |
CW Green Continuous Wave Laser 350W Single Mode Nanosecond
| Κεντρικό μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| Μέση ισχύς: | 350 W |
| Μακροπρόθεσμη σταθερότητα ισχύος (%): | <3% |
QCW 50W Single Mode Green Laser Nanosecond Fiber Laser
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 50W |
| Πλάτος παλμού: | <1,5 ns |
150W Πράσινο Ipg QCW Laser Single Mode Nanosecond Fiber Laser
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 150W |
| Πλάτος παλμού: | <1,5 ns |
Ενσωματωμένο λέιζερ ινών ψύξης νερού 300W παλμικό πράσινο λέιζερ
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 300W |
| Πλάτος παλμού: | <1,5 ns |
Ενσωματωμένη υδρόψυξη Nanosecond 160W Pulsed Green Laser
| Μήκος κύματος: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 160W |
| Πλάτος παλμού: | <1,5 ns |


